Skip to content

O nás

Spoločnosť A&D Global Business Relations bola založená v roku 2003 ako public relations agentúra. V čase vzniku sa zameriavala výhradne na realizáciu internej a externej komunikácie, vzdelávacích programov a manažment podujatí. V roku 2013 vstúpil do spoločnosti jej aktuálny konateľ Ľubomír Nagy, ktorého vedenie sa zaslúžilo o získanie významných klientov.

Po dlhý čas bolo poslaním spoločnosti pomáhať klientom dosahovať  komunikovať ich ciele na národnej ale často aj na medzinárodnej úrovni. Naše služby využívali klienti, ktorý potrebovali pomôcť s komunikáciou a budovaním vzťahov, pričom ich úspechy boli aj naším úspechom. Získavali sme stále lepšie a lepšie referencie, ktoré nás dostávali ďalej. Za dlhé roky práce sme boli pri mnohých dôležitých miľníkoch, ako keď Siemens predstavoval svetu najmodernejší ultrazvuk, keď FALCK predstavoval siete rýchlej záchrannej služby, keď ProCare otvárali zariadenie v Košiciach alebo pri mnohých iných udalostiach.

Vývojom trhu sme však si však uvedomili, že naším službám niečo chýba. Potrebovali sme naším klientom dať niečo viac a preto sme postupne začali nakupovať tlačiarenské technológie a ponúkať naším klientom kompletné služby od návrhu až po realizáciu. Nákupom strojov sme dokázali zabezpečovať všetko vo vlastnej réžií, vždy na čas a vedeli sme takmer okamžite reagovať na požiadavky našich klientov. Toto rozhodnutie naštartovala veľa nových projektov pre priemyselné parky, pre Východoslovenskú energetiku, RWE, T-systems ako aj rôzne mestá a obce. Naše portfólio sme následne doplnili o tematické teambuldingy zamerané na pracovné interakcie vychádzajúce zo známych filmov ako je Pán prsteňov, Piráti z Karibiku či Cesta okolo sveta.

Ako čas plynul začali bolo zrejmé, že naši klienti sú veľmi spokojný s našimi tlačiarenskými schopnosťami a čoraz viac nás oslovovali aj mimo PR s požiadavkami na zabezpečenie tlače. Stále sme zabezpečovali aj komunikačné služby ale začali nám vo veľkom pribúdať klienti, ktorý už mali komunikačné stratégie naplánované, ale potrebovali spoľahlivého partnera na ich tlačovú realizáciu. Niekde na prelome rokov 17/18 sme sa tak pretransformovali na agentúru, ktorá zabezpečuje klientom špecifické tlačové riešenia. Od toho času sme získali obrovské množstvo skúsenosti so všetkými druhmi materiálov a povrchov, vďaka ktorým sme stali zárukou kvality a spoľahlivosti.

            Keďže sa nám po dlhé roky sledovanie trhu, aktuálnych trendov a požiadaviek klientov vyplatilo, vždy sme dbali na to aby sme mali prehľad o aktuálnych technológiách a možnostiach u nás, ale hlavne v zahraničí. Začali sme navštevovať rôzne výstavy v Španielsku, Anglicku či susednom Poľsku. Práve v Španielsku sme si uvedomili, že stúpajúci trend ekologických materiálov vytláča do úzadia štandardné PVC materiály na úkor rôznych textilných materiálov.

            Analýzou trhu sme zistili, že toto by mohla byť správna cesta kde by sme vedeli využiť naše bohaté skúsenosti a zároveň sme cítili určitú zodpovednosť voči planéte a naším klientom. Finálne rozhodnutie padlo v roku 2020 kedy sme si zabezpečili vysoko kvalitnú sublimačnú tlač a začali našim klientom ponúkať ekologické možnosti tlače. Vychádzajúc zo skutočnosti, že naše látky a atramenty majú najvyššiu kvalifikáciu v oblasti zdravia, bezpečnosti a životnosti dostávame čoraz viac dopytov na naše služby napredujeme k nášmu cieľu stať sa jednotkou na trhu.

Čo robíme ?

Pomáhame klientom dosahovať a komunikovať ich ciele na národnej a medzinárodnej úrovni.

Ako to robíme ?

Monitorujeme záujmové zóny, pripravujeme prieskumy trhu, monitorujeme média a pripravujeme celkový koncept komunikácie značky s odkazom na reálne výstupy, ktoré sa dajú použiť.

V čom sme iný ?

Máme vlastnú výrobu, ktorá zabezpečuje realizáciu dohodnutých projektov. Nerobíme len návrh novej komunikácie ale zabezpečujeme aj jej kompletnú realizáciu.

0 +
úspešných projektov
0 +
rokov na trhu
0 %
spokojnosť zákazníkov